Nasza ekipa znów spisała się na medal podczas zawodów „Pływamy dla Lilianki”! 🏊♀️💙
Ogromna duma, jeszcze większe serducho i masa świetnej energii na każdym torze 🔥
Brawo dla wszystkich zawodników – pokazaliście charakter, walkę i piękną sportową postawę 👏
To coś więcej niż zawody… to drużyna, wsparcie i wspólny cel 💫 a wyniki same mówią za siebie!
#EvoWater #Pływamy #wadowice #ZawodyPływackie #evowaterteam